Zjistili jsme, že používáte zastaralý prohlížeč. Prohlížeč Vám neumožní používat některé funkce. Aktualizovat prohlížeč

Virtuální výuka -  nejčastější dotazy

Virtuální výuka - nejčastější dotazy

Shrnuli jsme vaše nejčastější dotazy.

Předávání zkušeností odborníky z praxe a navazující interaktivní praktická cvičení jsou faktory, které odlišují naše školení od ostatních.   

Přehledně a srozumitelně předáváme informace týkající se jednotlivých standardů, metodik auditů a účastníci našich kurzů jsou aktivně zapojováni do interaktivní výuky.

Na začátku roku jsme si kladli otázku, zda lze tento koncept implementovat i v rámci virtuálních školení. Od té doby uběhl bez mála rok a my můžeme na základě získaných zkušeností a zpětné vazby od účastníků našich kurzů říci: Ano, lze!

Naše školící metody (např. skupinová práce na případových studií a praktické nacvičování auditů) jsou možné provést i ve virtuální výuce.

Shrnuli jsme vaše nejčastější dotazy a odpovědi týkající se virtuálních školení:

„Kurz trvající několik dní přes počítač musí být únavný a nepřinese stejný výsledek jako u prezenční výuky.“  

Na začátku jsme měli stejné obavy. Hlavně proto, že naše kurzy jsou velmi zaměřeny na praktická cvičení. Mezitím ale uběhlo několik měsíců a my máme zkušenosti s mnoha virtuálními kurzy od těch základních až po interní auditory.

Zjistili jsme, že lze použít stejné interaktivní metody (skupinová cvičení, hraní rolí při auditu s lektorem) jako při prezenční výuce.

Samozřejmě jsme museli přizpůsobit celý koncept a sled událostí v rámci kurzu tak, aby byl v hodný pro virtuální výuku, např. více krátkých přestávek, případně méně hodin školení během dne.  Je jasné, že sociální výměna během přestávek a obědů již v této formě není možná.

Na druhou stranu je například simulovaná auditní konverzace prostřednictvím videa velmi blízká současné realitě interních auditorů, kteří již s ohledem na restrikce týkající se covid-19 provedli mnoho vzdálených (remote) auditů.

„Během online školení se akorát procházejí slidy prezentací.“

Virtuální výuka by neměla být zaměňována s e-learningem. eLearning má také své výhody, ale slouží čistě k přenosu informací.

Během našich vrtuálních kurzů vysvětlujeme, jaké jsou metody a možnosti implementace sysémů managementu v praxi.

V rámci naší virtuální výuky jste v přímém kontaktu s lektorem a jste součástí celé skupiny.

Používají se stejná cvičení a práce ve skupinách jako ve skutečné učebně - pouze nyní ve virtuální verzi a mírně přizpůsobené.

"Jak je virtuální výuka zajištěna z technického hlediska?“

Naše online kurzy se obvykle konají prostřednictví aplikace Microsoft Teams nebo Zoom.

Lektor vám zašle pozvánku a v případě potřeby provede testování techniky, zda vše funguje.

Během školení jste ve spojení s lektorem a skupinou prostřednictvím kamery a mikrofonu. Pro takovéto školení postačuje obvyklé vybavení notebooku nebo přídavná sluchátka s mikrofonem. Samozřejmě je potřeba mít k dispozici stabilní připojení k internetu a zvolit klidné prostředí.

„Naši zaměstnanci v současné době pracují z domova. Je možné v tomto případě zajistit virtuální firemní školení?“   

Samozřejmě, že je to možné! Všechny naše kurzy nabízíme jak prezenčně, tak i virtuálně. Při 4 – 5 účastnících se vám již vyplatí firemní školení, jehož obsah vám rádi připravíme na míru a v rámci školení se tak můžete zabývat problematikou týkající přímo vaší společnosti. Zejména v současné době mají virtuální školení tu výhodu, že minimalizují riziko nákazy Covid-19 a poskytují tak určitý komfort při plánování takového školení. Rádi vám připravíme nabídku na míru.

Zjistěte více o našich tréninkových kurzech

Stiskněte enter nebo šipku pro hledání Stiskněte enter pro hledání

Ikona hledání

Hledáte?